Soja ABELINA C1
  • Soja ABELINA C1

  Soja ABELINA C1

  SAATBAULINZ
  324,00 zł brutto
  (300,00 zł netto)
  Zaprawa
  • Maxim 025 FS + Fix Fertig
  Jednostka
  • SZT
  Ilość
  Soja ABELINA C1 już 5 lat na Liście Zalecanych Odmian COBORU.
  W doświadczeniach COBORU oraz w produkcji polowej wyróżnia się bardzo wysokim potencjałem plonowania i wyjątkową stabilnością w latach. Soja ABELINA reprezentuje grupę odmian wczesnych, dzięki czemu przydatna jest do uprawy w całej Polsce za wyjątkiem rejonów o najtrudniejszych warunkach termicznych.

  Przy zakupie minimum 10 jednostek soi - więcej zyskujesz! Umieść produkty w koszyku i sprawdź ile zaoszczędzisz!

  Opakowanie: jedna jednostka siewna zawiera 150.000 nasion.

  Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.

  Soja Abelina C1

  Soja ABELINA: Rekordowa odmiana z wyjątkowym plonem

  W roku 2015, kiedy warunki były niezwykle niekorzystne dla uprawy soi, odmiana ABELINA zaprezentowała się jako prawdziwa gwiazda, osiągając plon na poziomie aż 109% wzorca. To tylko początek jej potencjału! W latach 2014 i 2016 zapisano oszałamiające wyniki plonowania na poziomie odpowiednio 112% i 114% wzorca.

  Jakość na najwyższym poziomie

  ABELINA wyróżnia się wyjątkową jakością. To soja o niezwykle wysokiej zawartości tłuszczu i imponującym plonie białka z hektara. Jeśli szukasz soi, która spełni Twoje najwyższe oczekiwania pod względem jakości, ABELINA to wybór, którego nie możesz przegapić.

  Mocny start i szybki wzrost

  Ta odmiana charakteryzuje się mocnym wczesnym wigorem i błyskawicznym wzrostem, co znacząco ułatwia zarządzanie Twoim polem. Dzięki temu ekspansja chwastów jest zminimalizowana, co pozwala Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w uprawie.

  Oszczędność czasu i wysiłku

  Soja ABELINA wyróżnia się także wysokim osadzeniem najniższego strąka, co ułatwia zbieranie plonów. To oznacza mniej czasu i wysiłku potrzebnego na zbieranie plonów, a więcej czasu na inne ważne prace rolnicze.

  Jeśli jesteś rolnikiem dążącym do maksymalizacji wydajności i jakości plonów soi, ABELINA to idealny wybór. Zamów ją już teraz i odkryj, dlaczego jest to odmiana, na którą warto postawić. Zwiększ swoje zyski i efektywność uprawy dzięki soi ABELINA!

  Najważniejsze zalety soi Abelina:

  • zalecana do uprawy w całej Polsce za wyjątkiem rejonów o najtrudniejszych warunkach termicznych,
  • rekordowo wysokie i rekordowo stabilne plony w doświadczeniach COBORU 2014-2018,
  • liczba nasion w opakowaniu: 150 tys.
  • wybitny wczesny wigor - szybkie zwarcie łanu,
  • wysoka zawartość tłuszczu oraz białka,
  • wysoko osadzone najniższe strąki - łatwiejsze kombajnowanie,
  • włączona na wszystkie Listy Odmian Zalecanych soi w Polsce (w woj. opolskim, śląskim, wielkopolskim, lubuskim, łódzkim, podkarpackim.)

  8 innych produktów w tej samej kategorii: