ADOB Mikro Burak Cukrowy
  • ADOB Mikro Burak Cukrowy

  Adob Mikro Burak Cukrowy

  ADOB POZNAŃ
  234,80 zł brutto
  (217,41 zł netto)
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 245,13 zł
  Jednostka
  • 15KG
  Ilość
  ADOB Mikro Burak Cukrowy to specjalistyczny, wieloskładnikowy nawóz dolistny przeznaczony do nawożenia buraków cukrowych. Nawóz jest w postaci stałej, krystalicznej, całkowicie rozpuszczalny w wodzie. ADOB Mikro Burak Cukrowy zapewnia prawidłowy stan odżywienia roślin w niezbędne składniki pokarmowe.

  Wspomaga rozwój systemu korzeniowego, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zgorzeli liścia sercowego - choroby, która znacząco obniża ilość i jakość plonu korzeni. Nawóz zwiększa jakość plonu, wpływając na zwiększenie zawartości cukru i zmniejszenie zawartości nieporządnego azotu alfa-aminowego. Wzmacnia tolerancję roślin na okresowe niedobory wody i suszę.

  ADOB Mikro Burak Cukrowy

  ADOB Mikro Burak Cukrowy to nawóz dolistny zawierający mikroskładniki, specjalnie opracowany dla uprawy buraka cukrowego. Zawiera mikroelementy, takie jak bor, miedź, mangan, molibden, żelazo i cynk, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin. Stosowanie tego nawozu pozwala na uzupełnienie niedoborów mikroelementów w czasie wegetacji buraka cukrowego, co przekłada się na poprawę jakości i plonowania tej rośliny.

  Skład nawozu został precyzyjnie opracowany i dostosowany do potrzeb pokarmowych buraków cukrowych. Nawóz zawiera azot (N), potas (K), magnez (Mg), siarkę (S) i podwyższone ilości boru (B), manganu (Mn) oraz sodu (Na), składników szczególnie ważnych w uprawie buraka cukrowego. Zawiera także inne mikroelementy, takie jak: miedź (Cu), molibden (Mo), żelazo (Fe) i cynk (Zn). Mikroelementy w nawozie (poza borem i molibdenem) są schelatowane przez EDTA, dzięki czemu są łatwo i szybko dostępne dla roślin.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: