ADOB Mikro Burak Cukrowy
  • ADOB Mikro Burak Cukrowy

ADOB Mikro Burak Cukrowy

ADOB POZNAŃ
378,79 zł brutto
(350,73 zł netto)
Jednostka
  • 15KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
ADOB Mikro Burak Cukrowy to specjalistyczny, wieloskładnikowy nawóz dolistny przeznaczony do nawożenia buraków cukrowych. Nawóz jest w postaci stałej, krystalicznej, całkowicie rozpuszczalny w wodzie. ADOB Mikro Burak Cukrowy zapewnia prawidłowy stan odżywienia roślin w niezbędne składniki pokarmowe.

Wspomaga rozwój systemu korzeniowego, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zgorzeli liścia sercowego - choroby, która znacząco obniża ilość i jakość plonu korzeni. Nawóz zwiększa jakość plonu, wpływając na zwiększenie zawartości cukru i zmniejszenie zawartości nieporządnego azotu alfa-aminowego. Wzmacnia tolerancję roślin na okresowe niedobory wody i suszę.

ADOB Mikro Burak Cukrowy

ADOB Mikro Burak Cukrowy to nawóz dolistny zawierający mikroskładniki, specjalnie opracowany dla uprawy buraka cukrowego. Zawiera mikroelementy, takie jak bor, miedź, mangan, molibden, żelazo i cynk, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin. Stosowanie tego nawozu pozwala na uzupełnienie niedoborów mikroelementów w czasie wegetacji buraka cukrowego, co przekłada się na poprawę jakości i plonowania tej rośliny.

Skład nawozu został precyzyjnie opracowany i dostosowany do potrzeb pokarmowych buraków cukrowych. Nawóz zawiera azot (N), potas (K), magnez (Mg), siarkę (S) i podwyższone ilości boru (B), manganu (Mn) oraz sodu (Na), składników szczególnie ważnych w uprawie buraka cukrowego. Zawiera także inne mikroelementy, takie jak: miedź (Cu), molibden (Mo), żelazo (Fe) i cynk (Zn). Mikroelementy w nawozie (poza borem i molibdenem) są schelatowane przez EDTA, dzięki czemu są łatwo i szybko dostępne dla roślin.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: