Polidap - fosforan amonu 18-46-0
  • Niedostępny
  • Polidap - fosforan amonu 18-46-0

Polidap - fosforan amonu 18-46-0

POLICE
1 436,40 zł brutto
(1 330,00 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Nawóz Polidap 18-46-0 jest szczególnie polecany do stosowania na glebach o niskiej zawartości fosforu, np. na glebach piaszczystych. Zastosowanie tego nawozu pozwala na poprawę jakości gleby i uzyskanie wyższych plonów. Nawóz może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie.

Nawóz Polidap 18-46-0 to nawóz mineralny, zawierający azot, fosfor i potas w postaci soli. Skład tego nawozu to 18% azotu, 46% fosforanu dwuammonowego (P2O5) oraz 0% potasu.

Polidap - fosforan amonu 18-46-0

Nawóz może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Nawóz Polidap 18-46-0 to nawóz mineralny, zawierający azot, fosfor i potas w postaci soli. Skład tego nawozu to 18% azotu, 46% fosforanu dwuammonowego (P2O5) oraz 0% potasu.

Azot jest jednym z podstawowych składników odżywczych dla roślin, niezbędnym do ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. Fosforan dwuammonowy to łatwo przyswajalna dla roślin forma fosforu, który wpływa na rozwój systemu korzeniowego i reguluje procesy metaboliczne w roślinie. Natomiast potas odpowiada m.in. za utrzymanie równowagi wodnej roślin, ich odporność na choroby oraz jakość i wytrzymałość roślin. Dawkowanie nawozu powinno być dostosowane do potrzeb roślin, fazy ich rozwoju oraz analizy gleby. Przed zastosowaniem nawozu warto skonsultować się z fachowcem, który pomoże dobrać odpowiednią dawkę i sposób aplikacji nawozu.

8 innych produktów w tej samej kategorii: