Cannabium Vet dla psów i kotów
  • Niedostępny
  • Cannabium Vet dla psów i kotów

Cannabium Vet dla psów i kotów

Hemplab
47,60 zł brutto
(44,07 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Fitosubstancje konopne dla psów i kotów o masie ciała poniżej 10 kg.
Zawarte w preparacie fitosubstancje oddziałują na układ endokannabinoidowy. Układ endokannabinoidowy to specyficzna sieć przekazywania sygnałów pomiędzy komórkami organizmu, która występuje w wielu zdrowych tkankach, albo pojawia się w przebiegu chorób. Jego wyregulowanie przyczynia się do poprawy w przypadku wystąpienia sytuacji, które wymagają podjęcia działań prozdrowotnych:
- bólu,
- stanu zapalnego,
- spadku apetytu,
- nudności,
- wymiotów,
- zaburzeń funkcji układu nerwowego,
- napadów padaczkowych oraz problemów z cyklem snu i czuwania, a także w agresji i lęku oraz nadwrażliwości na hałas.

Cannabium Vet dla psów i kotów

Działanie: Zawarte w preparacie fitosubstoncje oddziałują na układ endokanabinoidowy. Układ ten odpowiada za kondycję, o u pacjentów onkologicznych za komfort życia zaburzony chorobą oraz terapią przeciwnowotworową. Formuła preparatu zawiera kompozycje nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 przyczyniającą się do osiągnięcia zwiększonej skuteczności zawartych w preparacie fitosubstancji. Produkt hipoalergiczny - może być bezpiecznie stosowany u zwierząt z alergią pokarmową.

Skład: Olej konopny bogaty w fitosubstoncje pochodzące z konopi [Cannabis sativa L.], olej z ryb zimnowodnych.

Podawanie: Preparat podaje się co 8 godzin, doustnie, w okolicę pomiędzy policzkiem a dziąsłami, celem umożliwienia wchłaniania przez błonę śluzową jamy ustnej. Unikać podawania z wodą do picia. Nie karmić i nie poić zwierząt przez 5 minut po podaniu preparatu. Reakcja jest indywidualna - każde zwierzę może reagować na inne porcje. W razie braku pożądanych efektów, jak na przykład uspokojenie, po co najmniej 3 dniach wstępnego podawania, porcje zwiększyć o około połowę. W przypadku wystąpienia niepożądanej senności, kolejną porcję pominąć i o ile to możliwe, obniżyć ją o około połowę. Nie przekraczać dziennej porcji, jednak w uzasadnionych przypadkach można podjąć decyzję o jej zwiększeniu, ale wyłącznie po konsultacji z lekarzem weterynarii. Dla zwierząt o masie ciała 10 kg i powyżej oraz w przypadku konieczności podawania wyższych porcji niż preponowane, zaleca się zastosowanie preparatu Cannabium Vet dla psów powyżej 10 kg. Jedno maksymalne naciśnięcie pompki uwalnia 4 krople preparatu. Naciskanie delikatne uwalnia pojedyncze krople.

Zawartość: fitosubstancji wynosi 0,875 mg/kroplę preparatu. U większych psów preparat można aplikować strzykawką, przy założeniu, że 40 kropli=1 ml.

8 innych produktów w tej samej kategorii: