Saletra amonowa Pulan 34-0-0
  • Niedostępny
  • Saletra amonowa Pulan 34-0-0
  • Saletra amonowa Pulan 34-0-0

Saletra amonowa Pulan 34-0-0

PUŁAWY
61,57 zł brutto
(57,01 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Saletra amonowa Pulan 34-0-0 to nawóz azotowy występujący w postaci lekko kremowych granul. Produkt bardzo higroskopijny, łatwo rozpuszczalny w wodzie i mocno reaktywny chemicznie. Nawóz został dodatkowo wzbogacony o wspomagający rozwój roślin magnez.

Nawóz uniwersalny, stosowany do wszystkich roślin i rodzajów gleb, przedsiewnie i pogłównie. Posiada dwie efektywne formy azotu: natychmiast działającą azotanową i powoli uwalnianą, amonową.

Saletra amonowa Pulan 34-0-0, nawóz azotowy

Saletra amonowa Pulan 34 to nawóz mineralny, który zawiera około 34% azotu w postaci jonów azotanowych i amonowych. Jest to jeden z najczęściej stosowanych nawozów azotowych w rolnictwie, ogrodnictwie i leśnictwie, ze względu na swoją skuteczność i stosunkowo niskie koszty w porównaniu z innymi nawozami azotowymi.

Saletra amonowa jest stosowana jako nawóz azotowy w uprawach rolniczych, w tym zbóż, rzepaku, kukurydzy, ziemniaków, warzyw i owoców, oraz w ogrodach i na trawnikach. Dostępność azotu z saletry amonowej jest szybka i intensywna, co pozwala na szybkie zwiększenie wzrostu i plonów roślin.

Pulan produkowany przez Grupę Azoty PUŁAWY jest wyrobem o wysokiej jakości. W pełnym zakresie spełnia wymagania techniczne załącznika III (dla nawozu o wysokiej zawartości azotu na bazie azotanu amonu) Rozporządzenia (WE) nr 2003/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 13 IX 2003 w sprawie nawozów potwierdzone Certyfikatem Zgodności (NAWóZ WE) wydanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Pulan posiada znak jakości „Q”. Zawartość azotu całkowitego (N) wynosi 34% Zawartość azotu azotanowego, ok. 17% Zawartość azotu amonowego, ok. 17%

3 innych produktów w tej samej kategorii: