Cabrio Duo 112 EC, Sumin
  • Brak w magazynie
  • Cabrio Duo 112 EC, Sumin
  • Cabrio Duo 112 EC, Sumin
  • Cabrio Duo 112 EC, Sumin

Cabrio Duo 112 EC, Sumin

Sumin
16,16 zł brutto
(14,96 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Cabrio Duo 112 EC to środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu wgłębnym (dimetomorf) oraz lokalnie układowym i translaminarnym (piraklostrobina) przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w uprawie ziemniaka, ogórka, sałaty, cebuli oraz pomidora.

Dimetomorf skutecznie niszczy komórki grzyba w większości jego stadiów rozwojowych. Dimetomorf szybko przemieszcza się w roślinie i dociera do wszystkich tkanek znajdujących się powyżej miejsca naniesienia. Piraklostrobina natomiast jest łatwo pobierana przez rośliny, silnie i długo wiązana z woskami kutykuli i dobrze przemieszcza się w przestrzeniach międzykomórkowych w fazie gazowej.

Dodatkowo łagodzi efekty reakcji stresowych, zapewniając zwiększoną wydajność plonowania. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Cabrio Duo 112 EC

Opis produktu: Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu wgłębnym (dimetomorf) oraz lokalnie układowym i translaminarnym (piraklostrobina) przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w uprawie ziemniaka, ogórka, sałaty, cebuli oraz pomidora. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Zawartość substancji czynnych:

  • Dimetomorf (związek z grupy pochodnych kwasu cynamonowego) - 6,9% - (72 g/l);
  • Piraklostrobina (związek z grupy strobiluryn) - 3,8% - (40 g/l).

Okres prewencji: nie wchodzić do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni roślin. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: