Ślimax AGRO 3 GB
  • Niedostępny
  • Ślimax AGRO 3 GB

Ślimax AGRO 3 GB

116,14 zł brutto
(107,54 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Ślimax AGRO 3 GB to preparat na ślimaki Ślimax 03 Plus GB to środek ślimakobójczy o działaniu żołądkowym i kontaktowym w formie przynęty granulowanej, przeznaczonym do zwalczania ślimaków nagich w uprawach roślin rolniczych.

Środek wabi ślimaki i jest chętnie przez nie zjadany. Środek przeznaczony do stosowania ręcznie lub przy użyciu ręcznych aplikatorów do granulowanych środków ochrony roślin.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Ślimax AGRO 3 GB

Preparat na ślimaki Ślimax 03 Plus GB to środek ślimakobójczy o działaniu żołądkowym i kontaktowym w formie przynęty granulowanej, przeznaczonym do zwalczania ślimaków nagich w uprawach roślin rolniczych. Środek wabi ślimaki i jest chętnie przez nie zjadany. Środek przeznaczony do stosowania ręcznie lub przy użyciu ręcznych aplikatorów do granulowanych środków ochrony roślin.

8 innych produktów w tej samej kategorii: