Trawa pastewna Granum KP-8 KOŚNO-KISZONKOWA
  • Niedostępny
  • Trawa pastewna Granum KP-8 KOŚNO-KISZONKOWA

Trawa pastewna Granum KP-8 KOŚNO-KISZONKOWA

GRANUM
182,52 zł brutto
(169,00 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Wieloletnia, kośno-kiszonkowa mieszanka traw do intensywnej produkcji, na kiszonki i sianokiszonki na przemiennych użytkach zielonych. Dobrze sprawdza się do intensywnej produkcji na użytkach przemiennych ze szczególnym przeznaczeniem na kiszonki i sianokiszonki.

Bardzo wydajna mieszanka na użytki przemienne. KP-8, jest wdrażana i polecana w gospodarstwach specjalizujących się w hodowli bydła mlecznego. Testowana w praktyce, przez kilkuletni okres testowania uzyskała bardzo dobre oceny u bezpośrednich użytkowników. Udział życic wraz z festulolium i koniczyną łąkową, pozwala uzyskać bardzo wysokie plony zielonej masy o dużej wartości pokarmowej i dobrym smaku.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Odpowiednio dobrany skład mieszanki sprzyja jej dobremu zakiszaniu. Mieszanka wykorzystywana do odnowy użytków zielonych metodą podsiewu. Skład mieszanki:/ - Festulolium - 20% - Kostrzewa łąkowa - 5% - Wiechlina łąkowa - 5% - Tymotka łąkowa - 10% - Życica trwała 4N - 35% - Życica mieszańcowa 4N - 10% - Życica wielokwiatowa 4N - 5% - Koniczyna łąkowa - 10% Norma wysiewu: 35-40 kg/ha.

8 innych produktów w tej samej kategorii: