Trawa Granum Tytan
  • Niedostępny
  • Trawa Granum Tytan
  • Trawa Granum Tytan

Trawa Granum Tytan

Granum
25,38 zł brutto
(23,50 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Nadaje się do zakładania trawnika w miejscach nasłonecznionych i również zacienionych. Uzyskany trawnik charakteryzuję się ciemnozieloną barwą także w okresie suczy, jak i w okresie zimowym. Użyte w mieszance odmiany kostrzewy trzcinowej i kostrzewy czerwonej tworzą zwartą murawę.

Powstały trawnik nie wymaga intensywnej pielęgnacji. Silny i głęboki system korzeniowy sprawia, że mieszanka ta nadaje się do obsiewu terenów o znacznym nachyleniu takich jak: skarpy, podjazdy, zbocza. Kostrzewa trzcinowa charakteryzuje się szerszym i sztywniejszym ulistnieniem niż inne trawy.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Mieszanka traw gazonowych oparta na trzech gatunkach kostrzewy TYTAN o podwyższonej odporności i wytrzymałości na wiele niekorzystnych czynników takich jak: słaba gleba, susza, deptanie i wymarzanie.

8 innych produktów w tej samej kategorii: