Akyszek Spray - preparat odstraszający koty
  • Akyszek Spray - preparat odstraszający koty

Akyszek Spray - preparat odstraszający koty

BENEK
11,00 zł brutto
(8,94 zł netto)
Jednostka
  • 400ML
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Akyszek Spray to preparat skuteczny, zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać.

Akyszek Spray: to preparat skuteczny, zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać. Zapach preparatu skutecznie zniechęca koty do pozostawiania odchodów i zanieczyszczania terytorium. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Akyszek Spray odstraszacz dla kotów to preparat skuteczny, zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać. Zapach preparatu skutecznie zniechęca koty do pozostawiania odchodów i zanieczyszczania terytorium. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.

Sposób użycia: W przypadku gdy powierzchnia jest zanieczyszczona należy przed zastosowaniem preparatu usunąć zanieczyszczenia, odchody i wyczyścić zabrudzoną powierzchnię. Butelkę wstrząsnąć i przekręcić otwór wylotowy tak, aby wskazywał spray. Rozpylić preparat po wybranych powierzchniach.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: