Akyszek Spray - preparat odstraszający koty
  • Akyszek Spray - preparat odstraszający koty

  Akyszek Spray - preparat odstraszający koty

  BENEK
  11,00 zł brutto
  (8,94 zł netto)
  Jednostka
  • 400ML
  Ilość
  Akyszek Spray to preparat skuteczny, zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać.

  Akyszek Spray: to preparat skuteczny, zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać. Zapach preparatu skutecznie zniechęca koty do pozostawiania odchodów i zanieczyszczania terytorium. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Akyszek Spray odstraszacz dla kotów to preparat skuteczny, zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać. Zapach preparatu skutecznie zniechęca koty do pozostawiania odchodów i zanieczyszczania terytorium. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.

  Sposób użycia: W przypadku gdy powierzchnia jest zanieczyszczona należy przed zastosowaniem preparatu usunąć zanieczyszczenia, odchody i wyczyścić zabrudzoną powierzchnię. Butelkę wstrząsnąć i przekręcić otwór wylotowy tak, aby wskazywał spray. Rozpylić preparat po wybranych powierzchniach.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: