Trixie pieluchy dla psa, suczki S-M
  • Trixie pieluchy dla psa, suczki S-M

  Trixie pieluchy dla psa, suczki S-M

  Trixie
  28,50 zł brutto
  (23,17 zł netto)
  Opakowanie
  • SZT
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Pieluchy Trixie :dla zwierząt nietrzymających moczu, suczek podczas cieczki, zwierząt po operacji i podczas podróży. Dobrze przylegają dzięki ściągaczom przy łapach i udach, wysoka chłonność, z otworem na ogon z mocowaniem na rzepy po obu stronach, jednorazowe.

  Przystosowane swoim krojem do budowy anatomicznej psa/kota - otwór na ogon, wycięcia na tylne łapki, szerokie przyklejane, zapięcie z obu stron, gumki w pasie i nogach.

  Do stosowania:
  Pieluchy Trixie są doskonałym rozwiązaniem dla psów po operacji.
  Jej materiał zapobiega wnikaniu brudu. To również świetne rozwiązanie dla suczek podczas cieczek oraz dla starszych zwierząt, które nie trzymają moczu.
  Pieluchy Trixie zapobiega przed niechcianymi plamami na podłodze, a także chroni przed zakażeniem.
  Jej założenie jest dziecinnie proste: zakłada się ją przez tylne łapy i zapina pod brzuchem - co umożliwiają rzepy znajdujące się po obu stronach pieluchy.
  Dodatkowo pielucha posiada otwór na ogon, który zapewnia idealne
  Opakowanie: 12 sztuk. Indeks: 23632. Trixie pieluchy rozmiar S-M. Dla zwierząt: -nietrzymających moczu. -suczek podczas cieczki - po operacji - podczas podróży Posiadają ściągacze - dzięki temu dobrze przylegają przy łapach i udach. Wysoka absorbcyjność - dobrze wchłaniają mocz. Z otworem na ogon. Z mocowaniem na rzepy po obu stronach. Jednorazowego użytku.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: