Allstar
  • -15%
  • Brak w magazynie
  • Allstar

Allstar

3 516,96 zł
2 989,42 zł - 15%
Ilość
Brak w magazynie
Środek grzybobójczy Allstar do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka (rizoktoniozan ziemniaka).

To fungicyd w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny (SC), o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka przed rizoktoniozą ziemniaka. Środek może być stosowany do ochrony wszystkich odmian ziemniaka, również wczesnych, w tym uprawianych na sadzeniaki.

Środek przeznaczony do stosowania w formie opryskiwania pasowego gleby w trakcie wysadzania bulw, używając zamontowanych na sadzarce urządzeń wyposażonych w dwie dysze opryskujące.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Środek grzybobójczy Allstar do stosowania zapobiegawczego w ochronie ziemniaka (rizoktoniozan ziemniaka).
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: