Revysky
  • Revysky
  • Revysky

  Revysky

  BASF
  982,57 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 954,71 zł
  Jednostka
  • 5L
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Revysky to fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Revysky

  Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

  Najważniejsze zalety produktu:


  - Zyskaj pewność inwestycji - Revysol wiąże się średnio 100-krotnie mocniej z patogenem.
  - Bądź niezależny od pogody - do 40% wyższa skuteczność w deszczowych warunkach.
  - Lepiej zarządzaj czasem - nawet 2 razy dłuższe okno zabiegowe.

  Środek zawiera dwie substancje czynne: fluksapyroksad (wg FRAC grupa 7) i mefentriflukonazol (wg FRAC grupa 3).
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  16 innych produktów w tej samej kategorii: