Orius Extra 250 EW
  • Orius Extra 250 EW
  • Orius Extra 250 EW

Orius Extra 250 EW

NUFARM
879,47 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 54,71 zł
Jednostka
  • 10L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Orius Extra 250 EWjest środkiem grzybobójczym w formie emulsji olejowej w wodzie do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie pszenicy ozimej, jęczmienia jarego, jęczmienia ozimego oraz rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Orius Extra 250 EW

Orius Extra 250 EW jest środkiem grzybobójczym do stosowania w ochronie pszenicy ozimej, jęczmienia jarego, jęczmienia ozimego oraz rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: