Orius Extra 250 EW
  • Orius Extra 250 EW
  • Orius Extra 250 EW
  • Orius Extra 250 EW

Orius Extra 250 EW

NUFARM
789,59 zł brutto
(731,10 zł netto)
Jednostka
  • 10L
Ilość
Orius extra 250 EW to układowy fungicyd działający zapobiegawczo i interwencyjnie, do stosowania jesiennego i wiosennego w rzepaku ozimym oraz wiosennego w pszenicy ozimej, jęczmieniu ozimym i jarym.

Substancja czynna: tebukonazol 250 g/l.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Orius Extra 250 EW

Orius Extra 250 EWjest środkiem grzybobójczym w formie emulsji olejowej w wodzie do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie pszenicy ozimej, jęczmienia jarego, jęczmienia ozimego oraz rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Orius Extra 250 EW jest środkiem grzybobójczym do stosowania w ochronie pszenicy ozimej, jęczmienia jarego, jęczmienia ozimego oraz rzepaku ozimego przed chorobami grzybowymi.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: