Chorus 50 WG
  • Niedostępny
  • Chorus 50 WG
  • Chorus 50 WG

Chorus 50 WG

Syngenta
211,84 zł brutto
(196,15 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Chorus 50 WG to środek o działaniu wgłębnym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin sadowniczych.

Chorus 50 WG stosować: parch jabłoni, parch gruszy, zapobiegawczo: od początku wegetacji do końca fazy kwitnienia, w odstępach co 7-10 dni, interwencyjnie: do 48 godzin po infekcji. Opryskiwać w pełni kwitnienia i w fazie opadania płatków kwiatowych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Chorus 50 WG

Środek grzybobójczy w formie granul stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych - jabłoni i gruszy.

8 innych produktów w tej samej kategorii: