Bandur 600 SC
  • -10%
  • Obecnie brak na stanie
  • Bandur 600 SC

Bandur 600 SC

138,64 zł
124,78 zł - 10%
Ilość
Obecnie brak na stanie
Herbicyd Bandur 600SC stosowany doglebowo na dobrze uprwaioną glebę. Pobierany jest przez liścienie i koleoptyl chwastów w trakcie ich kiełkowania i wschodów. Substancja czynna pozostaje aktywna w glebie przez 2-3 miesiące po zabiegu, w związku z tym zwalcza zachwaszczenie wtórne.

Przeznaczony do stosowania w uprawach: ziemniak, groch zwyczajny, marchew, pietruszka, cebula, czosnek, słonecznik.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Środek przeznaczony do stosowania w uprawach: ziemniak, groch zwyczajny, marchew, pietruszka, cebula, czosnek, słonecznik.

16 innych produktów w tej samej kategorii: