Mocznik Pulrea 46
  • Niedostępny
  • Mocznik Pulrea 46

Mocznik Pulrea 46

PUŁAWY
74,12 zł brutto
(68,63 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Mocznik Pulrea 46 to nawóz azotowy występujący w postaci białych granulek, wolnych od zanieczyszczeń mechanicznych. Sypki produkt higroskopijny, łatwo rozpuszczalny w wodzie.

Do stosowania na wszystkich glebach, z wyjątkiem gleb o bardzo wysokim odczynie kwaśnym, zasadowym lub gleb świeżo zwapnowanych, pod wszystkie rośliny uprawy polowej, użytki zielone, rośliny warzywnicze, kwiatowe, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki.

Nawóz Mocznik Pulrea 46, nawóz azotowy

Mocznik Pulrea 46 to nawóz azotowy występujący w postaci białych granulek, wolnych od zanieczyszczeń mechanicznych. Sypki produkt higroskopijny, łatwo rozpuszczalny w wodzie. Mocznik Pulrea 46 to nawóz mineralny azotowy o wysokiej zawartości azotu, wynoszącej 46%. Jest to biały, krystaliczny proszek, łatwo rozpuszczalny w wodzie. Stosowany jest w rolnictwie jako źródło azotu dla roślin, przyczyniając się do ich wzrostu i rozwoju.

Mocznik Pulrea 46 jest stosowany w uprawie różnych gatunków roślin, w tym zbóż, kukurydzy, warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Ze względu na swoją wysoką koncentrację azotu, należy zachować ostrożność podczas jego stosowania, aby uniknąć przepalenia roślin.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

1 inny produkt w tej samej kategorii: