Teldor 500 SC
  • Teldor 500 SC

Teldor 500 SC

235,72 zł brutto
(218,26 zł netto)
Jednostka
  • 0.5L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Teldor 500 SC jest środkiem grzybobójczym w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin sadowniczych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi. Środek do stosowania przy użyciu opryskiwacza sadowniczego, opryskiwacza polowego lub opryskiwacza ręcznego.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Teldor 500 SC

Teldor 500 SC jest środkiem grzybobójczym do stosowania w ochronie roślin sadowniczych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

5 innych produktów w tej samej kategorii: