Nuance 75 WG
  • Niedostępny
  • Nuance 75 WG
  • Nuance 75 WG

Nuance 75 WG

NUFARM
13,72 zł brutto
(12,70 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Nuance 75 WG jest środkiem chwastobójczym w formie granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej, przystosowanym do odmierzania objętościowego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych i jarych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Nuance 75 WG, zwalcza chwasty dwuliścienne w zbożach ozimych i jarych

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, niezapominajka polna.

Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, ostrożeń polny.

Chwasty średnio odporne: przytulia czepna.

Chwasty odporne: chwasty jednoliścienne.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: