Turbosoy
  • Niedostępny
  • Turbosoy

Turbosoy

SAATBAULINZ
145,80 zł brutto
(135,00 zł netto)
Ilość
Niedostępny
To najbardziej wydajne inokulum na rynku do zaszczepiania soi i może być stosowane w rolnictwie konwencjonalnym i ekologicznym.

Izba Rolnicza Górnej Austrii potwierdziła dodatkowe 2-letnie plony na poziomie od 3% do 19% w porównaniu ze standardem niepoddanym obróbce.


Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Te dodatkowe wydajności są możliwe z jednej strony dzięki optymalnemu składowi bakterii, a z drugiej strony dzięki wysokiemu stężeniu aktywnych bakterii w połączeniu ze specjalną naklejką (klejem). Okres przechowywania po aplikacji wynosi do 21 dni przy optymalnym przechowywaniu. Umożliwia to elastyczną uprawę soi, ponieważ inokulację można przeprowadzić z wyprzedzeniem, bez stresu. Można wybrać dwa różne rozmiary opakowań. Po otwarciu worków próżniowych nie można już zachować pozostałych ilości na kolejny rok.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

6 innych produktów w tej samej kategorii: