Rabbit Lecto Extra DEH 1785
  • Rabbit Lecto Extra DEH 1785

  Rabbit Lecto Extra DEH 1785

  DE HEUS
  68,66 zł brutto
  (63,57 zł netto)
  Jednostka
  • 25KG
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Rabbit Lecto Extra DEH 1785 to pasza granulowana dla królic w okresie ciąży i laktacji Lacto Extra. Ta specjalnie opracowana pasza zapewnia optymalny skład i bilans energetyczny, co przekłada się na utrzymanie wysokiej płodności i mleczności. Dzięki temu osiągniesz doskonałe wyniki w odchowie młodych królików.

  Rabbit Lecto Extra DEH 1785 - pasza granulowana dla samic królików

  Jeśli jesteś hodowcą królików i zależy Ci na utrzymaniu samcic w doskonałej kondycji, nawet przy bardzo intensywnej produkcji, pasza Rabbit Lecto Extra DEH 1785 to klucz do sukcesu. Ta specjalnie opracowana pasza zapewnia optymalny skład i bilans energetyczny, co przekłada się na utrzymanie wysokiej płodności i mleczności. Dzięki temu osiągniesz doskonałe wyniki w odchowie młodych królików.

  Wysoka płodność i mleczność

  Pasza dla samic królików została stworzona, aby wspierać płodność i mleczność samic królików. Odpowiedni skład paszy oraz jej bilans energetyczny pomagają zachować doskonałą kondycję rozpłodówek, co wpływa na ich zdolność do wydawania zdrowych i silnych młodych królików.

  Doskonałe wyniki w odchowie młodych

  Intensywna produkcja królików wymaga odpowiedniego żywienia samic w okresie rozpłodowym. Nasza pasza dostarcza niezbędnych składników odżywczych, aby osiągnąć wysokie wyniki w odchowie młodych królików. Pasza ta jest zalecana dla samic przez cały okres użytkowania rozpłodowego, z wyjątkiem ostatnich 7-10 dni przed odsadzeniem młodych królików.

  Dodatkowo, pasza zawiera kokcydiostatyk, co pomaga w utrzymaniu zdrowia królików.

  1 inny produkt w tej samej kategorii: