Lizawka Lisal Multi SE czerwona
  • Lizawka Lisal Multi SE czerwona

Lizawka Lisal Multi SE czerwona

ROLIMPEX
15,99 zł
Jednostka
  • 10KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Czerwona lizawka Multi-Lisal Se jest przeznaczona dla zwierząt o intensywnym wzroście takim jak wysokowydajne krowy mleczne oraz owce i kozy w okresie laktacji.

Przeznaczenie: zwierzęta o intensywnym wzroście szczególnie: wysokowydajne krowy mleczne oraz owce i kozy w okresie laktacji do czasu odsadzenia jagniąt i koźląt.

Cel i sposób stosowania: uzupełnienie niedoboru składników mineralnych. Pobieranie na zasadzie zlizywania przez zwierzęta.

Zapotrzebowanie zwierząt w okresie laktacji, a szczególnie krów wysokowydajnych, nie jest stałe więc dobrą praktyką jest stosowanie oprócz dodatków soli zawartych w mieszankach paszowych zaleca się stosowanie lizawek solnych.
Dają one możliwość wyrównania zwiększonego zapotrzebowania na sód, który ma duży wpływ na wydajność mleczną. Ponadto, lizawka Multi-Lisal SE uzupełnia niedobory mikroelementów śladowych takich jak Mangan, Cynk, Kobalt i Selen.

Składniki analityczne:
-Sód (Na) 374g/kg
-Wapń (Ca) 5g/kg
-Magnez (Mg) 0,2g/kg
-Fosfor (P) 0g/kg

Lizawki powinny być przechowywane w magazynach zamkniętych, suchych i przewiewnych.
Lizawka Multi-Lisal Se jest przeznaczona dla zwierząt o intensywnym wzroście takim jak wysokowydajne krowy mleczne oraz owce i kozy w okresie laktacji.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

7 innych produktów w tej samej kategorii: