Saletra amonowa Zaksan 32
  • Niedostępny
  • Saletra amonowa Zaksan 32
  • Saletra amonowa Zaksan 32

Saletra amonowa Zaksan 32

83,97 zł brutto
(77,75 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Saletra amonowa 32 jako uniwersalny nawóz azotowy, może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie od wiosny do lata.

Nawóz wzbogacony o wapń i magnez, co podwyższa efektywność przyswajania azotu. Wysoka jakość granul gwarantuje równomierny wysiew, do 42 metrów. Przy stosowaniu pogłównym, gdy nie ma możliwości wymieszania z glebą, stosować na wilgotną glebę lub przed spodziewanym deszczem.

Saletra amonowa Zaksan 32-0-0

Saletra amonowa Zaksan 32-0-0 to nawóz azotowy w postaci azotanu amonowego (NH4NO3) o stężeniu 32% azotu (N) w przeliczeniu na suchą masę. Jest to biały proszek, dobrze rozpuszczalny w wodzie, stosowany głównie w rolnictwie do nawożenia gleby, poprawy jakości i ilości plonów, a także do produkcji różnego rodzaju nawozów wieloskładnikowych. Saletra amonowa jest jednym z najbardziej popularnych nawozów mineralnych, ze względu na szybkie działanie i wysoką skuteczność w dostarczaniu azotu roślinom.

Ze względu na higroskopijność Saletrę amonową 32 można mieszać z saletrzakami i siarczanem amonu, a bezpośrednio przed rozsiewem z Polidapem, Polifoskami, Polimagiem S oraz z solą potasową, pod warunkiem, że nawozy są suche.

5 innych produktów w tej samej kategorii: