Zaprawa Redigo Pro 170 FS
  • Niedostępny
  • Zaprawa Redigo Pro 170 FS

Zaprawa Redigo Pro 170 FS

308,77 zł brutto
(285,90 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Zaprawa Redigo Pro 170 FS jest zaprawą grzybobójczą w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczoną do ochrony ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych, do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych z zamkniętą strefą mieszania materiału siewnego.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Redigo Pro 170 FS

Redigo Pro 170 FS jest zaprawą grzybobójczą w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym, przeznaczoną do ochrony ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych, do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych z zamkniętą strefą mieszania materiału siewnego. Substancja aktywna: protiokonazol - 150 g/l, tebukonazol - 20 g/l Sposób działania: Zaprawa grzybobójcza w formie płynnego koncentratu o działaniu układowym Stosowanie: Zaprawa przeznaczona do ochrony ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych, do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych z zamkniętą strefą mieszania materiału siewnego Sporządzanie zawiesiny i technika zaprawiania: Na 100 kg ziarna używać zawiesiny sporządzonej z 66,7- 50 ml zaprawy i 400 - 800 ml wody. Przed użyciem, zawartością opakowania energicznie wstrząsnąć. Zawiesinę sporządzić w osobnym naczyniu. Naczynie napełnić najpierw zalecaną ilością wody, następnie dodać odpowiednią ilość środka Redigo Pro 170 FS. Dopiero wówczas zawiesinę wolno i dokładnie wymieszać i wlać do zbiornika zaprawiarki włączając automatyczne mieszadło. Zaprawiać ziarno w zaprawiarkach mechanicznych o ruchu ciągłym lub porcjowych zgodnie z instrukcją obsługi danej zaprawiarki. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć. Z resztkami zawiesiny oraz z wodą użytą do mycia zaprawiarki należy postępować w sposób ograniczający ryzyko skażenia wód powierzchniowych i podziemnych w rozumieniu przepisów Prawa wodnego oraz skażenia gruntu, tj.: - zużyć do sporządzenia zawiesiny podczas kolejnego zaprawiania lub, - unieszkodliwić z wykorzystaniem rozwiązań technicznych zapewniających biologiczną degradację substancji czynnych środków ochrony roślin lub, - unieszkodliwić w inny sposób, zgodny z przepisami o odpadach.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

11 innych produktów w tej samej kategorii: