Zaprawa Syrius 02 WS
  • Niedostępny
  • Zaprawa Syrius 02 WS
  • Zaprawa Syrius 02 WS

Zaprawa Syrius 02 WS

NUFARM
18,24 zł brutto
(16,89 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Zaprawa Syrius 02 WS jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu układowym do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej i jarej oraz jęczmienia ozimego i jarego przed chorobami grzybowymi. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Zaprawa Syrius 02 WS

Syrius 02 WS jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu układowym do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej i jarej oraz jęczmienia ozimego i jarego przed chorobami grzybowymi. Środek zapewnia średni poziom zwalczania zgorzeli siewek.

Stosowanie zaprawy Syrius 02 WS

Pszenica ozima, pszenica jara

  • śnieć cuchnąca pszenicy,
  • zgorzel siewek

Jęczmień ozimy, jęczmień jary

  • głownia pyląca jęczmienia,
  • zgorzel siewek
  1. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.
  2. Maksymalna norma wysiewu przy użyciu materiału siewnego zaprawianego środkiem Syrius 02 WS: 250 kg/ha.
  3. Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 150 g środka + 900 ml wody na 100 kg ziarna siewnego.

8 innych produktów w tej samej kategorii: