Pasta GimCat Malt-Soft Extra dla kota
  • Niedostępny
  • Pasta GimCat Malt-Soft Extra dla kota
  • Pasta GimCat Malt-Soft Extra dla kota

Pasta GimCat Malt-Soft Extra dla kota

Gimcat
7,89 zł brutto
(7,31 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Gimcat Malt Soft Extra to pasta likwidująca zatory przewodu pokarmowego. Ten suplement diety dedykowany jest wszystkim dorosłym kotom bez względu na rasę. Produkty od firmy Gimcat charakteryzują się wysoką jakością i bardzo dobry działaniem, co z pewnością doceni każdy kociak oraz jego właściciel.

Gimcat Malt Soft Extra to kompleks zapobiegający tworzeniu się kłaczków. Jego działanie ma podwójny charakter: usprawnia wydalanie połkniętej sierści oraz zapobiega tworzeniu się nowych kłaczków. Zawiera naturalny słód, wartościowe oleje oraz błonnik, co zapobiega powstawaniu problemów trawiennych. Wchodzący w skald beta-glukan przeciwdziała zapaleniom

w układzie trawiennym a brak cukru oznacza, że nie przyczynia się do wzrostu masy tłuszczowej Twojego pupila. Co równie ważne, produkt ten może być podawany codziennie.

Zalety produktu:

zawiera naturalne substancje,

nie zawiera cukru,

przeciwdziała zapaleniom w układzie trawiennym,

wspomaga witalność i dobre samopoczucie,

może być podawany codziennie.
GimCat Malt-Soft Extra – pasta odkłaczająca, która naturalnie ułatwia pozbycie się połkniętej sierści, zawiera naturalny słód oraz wartościowe oleje, a dodatkowo dostarcza energii.

8 innych produktów w tej samej kategorii: