Ekologiczne słomki do picia ze słomy
  • Ekologiczne słomki do picia ze słomy
  • Ekologiczne słomki do picia ze słomy

  Ekologiczne słomki do picia ze słomy

  5,98 zł brutto
  (4,86 zł netto)
  Jednostka
  • 20SZT
  • 100SZT
  Ilość
  Ekologiczne słomki do picia ze słomy 100% biodegradowalne i kompostowalne ekologiczne słomki ze słomy pszenicznej.

  Pszesłomki to naturalne i jednorazowe słomki do picia najlepsza alternatywa dla plastikowych oraz papierowych słomek do napojów.

  Słomki są w 100% biodegradowalne i w pełni kompostowalne w domowych warunkach. Mimo, że są przeznaczone do jednorazowego użytku, wytrzymają użycie do więcej niż jednego napoju. Idealny do koktajli, drinków, kaw, napojów bezalkoholowych i soków. Bezpieczne w użyciu z gorącymi i zimnymi napojami, a co najważniejsze nie nasiąkają i nie robią się miękkie.

  Pszesłomki mają długość ok 19-20 cm a ich średnica może wynosić od 4 do 6 mm. Dużo uwagi zostało przyłożone do średnicy Pszesłomek, wybierając te powyżej 4 mm, które zapewniają komfort użytkowania. Słomki spakowane są w pudełka wykonane z pełni recyklingowanego kartonu, w którym nie znajdziesz tworzyw sztucznych.

  Ekologiczne słomki do picia ze słomy

  100% biodegradowalne i kompostowalne ekologiczne słomki ze słomy pszennicznej. Pszesłomki to naturalne i jednorazowe słomki do picia – najlepsza alternatywa dla plastikowych oraz papierowych słomek do napojów. Słomki są w pełni kompostowalne i są naprawdę przyjazne dla Ziemii. Do ich wykonania wykorzystujemy produkty uboczne rolnictwa i dajemy życie materiałowi, który wcześniej był traktowany jako odpad. Używając odnawialnego materiału roślinnego, zbliżamy się do koncepcji “Zero Waste”. Pszesłomki rozkładają się w ciągu kilku tygodni i nie zostawiają żadnych toksycznych śladów. Właściwie to nie zostawiają ŻADNYCH śladów. Biodegradowalne słomki są wykonane z w pełni odnawialnego materiału i nie zawierają żadnych toksycznych chemikaliów, jak plastikowe jednorazowe słomki do picia. Pszesłomki to wysokiej jakości produkt odpowiedni do zimnych i gorących napojów, który nie nasiąka ani nie wpływa na smak napoju. Pszesłomka w szczegółach: - jednorazowa i higieniczna - kompostowalna warunkach domowych - ekologiczna (minimalnie przetworzona) - rodzona z natury - nie nasiąka i nie rozmięka - wykonana z odnawialnych naturalnych surowców - nie zawiera glutenu (gluten znajduje się w ziarnie - bez plastiku i PLA (bio-plastik) - do gorących i zimnych napojów - nadaje się do HoReCa

  8 innych produktów w tej samej kategorii: