Agrosar 360 SL
  • Agrosar 360 SL
  • Agrosar 360 SL
  • Agrosar 360 SL

Agrosar 360 SL

37,66 zł brutto
(34,87 zł netto)
Jednostka
  • 5L
  • 1L
  • 20L
  • 10L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Agrosar 360 SL to nieselektywny herbicyd do skutecznego zwalczania chwastów jedno- i dwuliściennych. Stosowany na ścierniska, przed rozpoczęciem uprawy lub przed zbiorem w przypadku wystąpienia dużego nasilenia chwastów lub gdy warunki pogodowe uniemożliwiają zbiór w sposób naturalny.

Przeznaczony do stosowania w uprawach: ścierniska, uprawy polowe w przypadku wystąpienia dużego nasilenia chwastów lub gdy warunki pogodowe uniemożliwiają zbiór w sposób naturalny.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Agrosar 360 SL

Herbicyd nieselektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, występujący w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i nie zdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po upływie 2-3 tygodni. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna glifosat zaliczana jest do grupy G.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

6 innych produktów w tej samej kategorii: