Nero 424 EC
  • Niedostępny
  • Nero 424 EC

Nero 424 EC

FMC
355,40 zł brutto
(329,07 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Nero 424 EC to herbicyd doglebowy do zwalczania niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych oraz jednoliściennych w rzepaku ozimym.

Substancja czynna: chlomazon 24 g/l, petoksamid 400 g/l.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Nero 424 EC

Herbicyd Nero 424 EC to środek chwastobójczy do stosowania w uprawach rzepaku ozimego. Stosowany doglebowo zwalcza szeroki wachlarz chwastów działając głównie na kiełkujące rośliny. Herbicyd Nero 424 EC jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo, przeznaczonym do zwalczania niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych oraz jednoliściennych w rzepaku ozimym. Środek pobierany jest poprzez korzenie i hipokotyl kiełkujących chwastów, najskuteczniej zwalcza chwasty do fazy pierwszych liści.

8 innych produktów w tej samej kategorii: