Pontos
  • -10%
  • Obecnie brak na stanie
  • Pontos

Pontos

1 200,90 zł
1 080,81 zł - 10%
Ilość
Obecnie brak na stanie
Herbicyd Pontos jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny. Przeznaczony do stosowania doglebowo (przedwschodowo) lub nalistnie (po wschodach chwastów) jest pobierany zarówno poprzez części nadziemne, jak i korzenie, powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju chwastów. Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się w fazie 2 -3 liści.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Herbicyd Pontos zawiera dwie substancje aktywne flufenacet i pikolinafen odpowiedzialne za zwalczanie chwastów w uprawach takich jak: pszenica ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime.

16 innych produktów w tej samej kategorii: