Pontos
  • Pontos

  Pontos

  BASF
  1 084,41 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 053,67 zł
  Jednostka
  • 5L
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Pontos jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny. Przeznaczony do stosowania doglebowo (przedwschodowo) lub nalistnie (po wschodach chwastów) jest pobierany zarówno poprzez części nadziemne, jak i korzenie, powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju chwastów. Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się w fazie 2 -3 liści.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Pontos

  Herbicyd Pontos zawiera dwie substancje aktywne flufenacet i pikolinafen odpowiedzialne za zwalczanie chwastów w uprawach takich jak: pszenica ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime.
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  16 innych produktów w tej samej kategorii: