Hewalex PCCO MONO 15
  • Niedostępny
  • Hewalex PCCO MONO 15
  • Hewalex PCCO MONO 15

Hewalex PCCO MONO 15

Ilość
Hewalex PCCO MONO 15 to pompa ciepła typu monoblok. Jest to przede wszystkim ekonomiczne, komfortowe ogrzewanie i chłodzenie budynku oraz podgrzewanie wody użytkowej. Pewność działania zapewnią wysokiej klasy komponenty na czele z trwałą cichą sprężarką inwerterową o płynnej regulacji mocy 30-100% oraz innowacyjne zabezpieczenie Antyfreeze dla pomp ciepła typu monoblok.

System zdalnej obsługi i diagnostyki EKONTROL pozwoli kontrolować pracę urządzenia redukując do minimum tradycyjną obsługę serwisową. Potwierdzeniem jakości i efektywności jest uzyskany w 2022 r. Europejski Znak Jakości EHPA-Q, a także wpisanie pomp ciepła PCCO MONO na listę BAFA.

W celu złożenia zamówienia i informacji o terminie jego realizacji prosimy o kontakt +48 601 094 836.

Hewalex PCCO MONO 15

Pompy ciepła PCCO MONO osiągają najwyższą możliwą klasę efektywności A+++ przy temperaturze zasilania 35C. Parametry zostały potwierdzone w ramach badań na Europejski Znak Jakości EHPA-Q wymagany w wielu krajach Europy Zachodniej. Pompy ciepła z klasą A+++ i A++ mogą liczyć na najwyższe poziomy dofinansowań w programach typu Czyste Powietrze. Wysokie temperatury zasilania do 55C pozwalają na stosowanie również w budynkach modernizowanych. Możliwa jest praca do -25C na zewnątrz.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt ponad 30-letniego doświadczenia Hewalex w produkcji i dystrybucji urządzeń OZE. Wśród pracujących już ponad 220.000 urządzeń OZE, ponad 21.000 stanowią pompy ciepła. Wszystkie pompy ciepła PCCO ostatecznie przechodzą testy w zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach. Jako krajowy producent i dystrybutor Hewalex jest zawsze blisko Klienta od etapu doradztwa po serwis urządzeń.

Dane szczegółowe urządzenia znajdują się w zakładce ZAŁĄCZNIKI
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

1 inny produkt w tej samej kategorii: