Nissorun Strong 250 SC
  • Nissorun Strong 250 SC
  • Nissorun Strong 250 SC
  • Nissorun Strong 250 SC

  Nissorun Strong 250 SC

  SUMI AGRO
  804,24 zł brutto
  (744,67 zł netto)
  Jednostka
  • 1L
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Nissorun Strong 250 SC to środek przędziorkobójczy w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania przędziorków w uprawie jabłoni, gruszy, truskawki, oraz w uprawianych pod osłonami pomidorze, papryce i ogórku. Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe przędziorków z wyjątkiem osobników dorosłych. Na roślinie wykazuje działanie powierzchniowe.

  Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Nissorun Strong 250 SC

  Nissorun Strong 250 SC to środek przędziorkobójczy w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania przędziorków w uprawie jabłoni, gruszy, truskawki, oraz w uprawianych pod osłonami pomidorze, papryce i ogórku. Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe przędziorków z wyjątkiem osobników dorosłych. Na roślinie wykazuje działanie powierzchniowe. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

  Zawartość substancji czynnej:

  • heksytiazoks (związek z grupy tiazolidyn) - 250 g/l (23,15 %).

  8 innych produktów w tej samej kategorii: