Inazuma 130 WG
  • Inazuma 130 WG
  • Inazuma 130 WG
  • Inazuma 130 WG

Inazuma 130 WG

SUMI AGRO
76,74 zł brutto
(71,06 zł netto)
Jednostka
  • 1KG
  • 250G
  • 5KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Inazuma 130 WG to insektycyd w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

Inazuma 130 WG przeznaczona jest do stosowania w rolnictwie przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych i sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Inazuma 130 WG to insektycyd do zwalczania szkodników gryzących i ssących

Zawartość substancji czynnych: acetamipryd (związek z grupy pochodnych neonikotynoidów) - 100 g/kg (10%), lambda-cyhalotryna (związek z grupy pyretroidy) - 30 g/kg (3%). Bardzo wysoka skuteczność w szerokim zakresie. Temperatura stosowania już od 5°C sprawia, że produkt doskonale nadaje się do zabiegów jesiennych i wczesnowiosennych. Dwutorowy mechanizm działania na szkodniki - kontaktowy i żołądkowy. Odporność na zmywanie przez deszcz. Wielokierunkowy sposób działania na roślinie - powierzchniowy, wgłębny i systemiczny. Najszerszy na rynku zakres zwalczanych szkodników w rzepaku ozimym.

Zastosowanie w uprawach: pszenica ozima, rzepak ozimy.

Zastosowanie małoobszarowe w uprawach: tytoń - len włóknisty, len oleisty - śliwa - pomidor - oberżyna - rośliny ozdobne uprawiane w gruncie i pod osłonami - wierzba energetyczna - ślazowiec pensylwański - miskant olbrzymi.

Okres karencji: 

  • rzepak ozimy, len oleisty - 28 dni
  • śliwa, pomidor, oberżyna - 14 dni
  • pszenica ozima, tytoń, wierzba energetyczna, ślazowiec, miskant olbrzymi, len włóknisty, rośliny ozdobne - nie dotyczy
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: