Sivanto Prime 200 SL
  • Sivanto Prime 200 SL
  • Sivanto Prime 200 SL

  Sivanto Prime 200 SL

  411,31 zł brutto
  (380,84 zł netto)
  Jednostka
  • 1L
  Ilość
  Sivanto Prime 200 SL to insektycyd przeznaczony do zwalczania szkodników kłująco-ssących w uprawach sadowniczych, warzyw szklarniowych i roślin ozdobnych.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Sivanto Prime 200 SL

  Sivanto Prime 200 SL - insektycyd przeznaczony do zwalczania szkodników kłująco-ssących w uprawach sadowniczych, warzyw szklarniowych i roślin ozdobnych. Insektycyd w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego (SL). W roślinie działa układowo. Środek stosowany zgodnie z etykietą jest bezpieczny dla organizmów pożytecznych, spełnia wymogi integrowanej ochrony i integrowanej produkcji. W przypadku roślin ozdobnych, truskawki, bakłażana, pomidora, papryki i ogórka środek dopuszczony do stosowania wyłącznie w szklarniach o trwałej konstrukcji, odizolowanej od podłoża.

  Zgodnie z klasyfikacją IRAC substancja czynna flupyradifuron zaliczana jest do grupy butenolidów - 4D. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych (jabłoń, grusza, chmiel) oraz opryskiwaczy ręcznych (kwiaty ozdobne - szklarnia). Środek stosowany zgodnie z etykietą jest bezpieczny dla organizmów pożytecznych, spełnia wymogi integrowanej ochrony i integrowanej produkcji. W przypadku roślin ozdobnych, truskawki, bakłażana, pomidora, papryki i ogórka środek dopuszczony do stosowania wyłącznie w szklarniach o trwałej konstrukcji, odizolowanej od podłoża.

  8 innych produktów w tej samej kategorii: