Actellic 500 EC
  • Brak w magazynie
  • Actellic 500 EC
  • Actellic 500 EC

Actellic 500 EC

Syngenta
348,09 zł brutto
(322,31 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Actellic 500 EC to insektycyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Actellic 500 EC

Actellic 500 EC to środek owadobójczy, który jest dostępny w postaci koncentratu, do sporządzania emulsji wodnej. Preparat wykazuje działanie kontaktowe, żołądkowe i gazowe, a przeznaczony jest do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i konsumpcyjnych.Substancja aktywna: pirymifos metylowy - 500 g/l

Sposób działania: Środek owadobójczy o działaniu kontaktowym żołądkowym i gazowym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.

Stosowanie: Przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji. Dezynsekcja pustych pomieszczeń

Zwalcza: wołek zbożowy, spichrzel surynamski, trojszyk ulec. Opryskiwać za pomocą opryskiwaczy lub zamgławiaczy automatycznych nie wymagajacych obecności operatora podczas zabiegu.

Sporządzanie cieczy użytkowej: Przygotowanie cieczy użytkowej z Actellic 500 EC, należy rozpocząć od odmierzenia odpowiedniej ilości preparatu. Następnie, środek trzeba umieścić w zbiorniku opryskiwacza lub zamgławiacza, z włączonym mieszadłem i uzupełnić wodą do określonej ilości. Opróżnione opakowania, dobrze jest przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza lub zamgławiacza z przygotowaną ówcześnie cieczą użytkową. Tak powstały roztwór, trzeba dokładnie wymieszać, najprościej jest to zrobić za pomocą mieszadła hydraulicznego. Jeśli opryskiwacz lub zamgławiacz nie jest w nie wyposażony, ciecz trzeba będzie wymieszać mechanicznie. Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej z Actellic 500 EC, należy dokładnie ustalić, jaka jej ilość będzie potrzebna - przygotowany roztwór należy zużyć tego samego dnia.Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000 m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.Po zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte możliwie jak najdłużej, co najmniej 4 godziny.

8 innych produktów w tej samej kategorii: