Butisan Star 416 SC
  • Butisan Star 416 SC
  • Butisan Star 416 SC

Butisan Star 416 SC

BASF
1 365,33 zł brutto
(1 264,19 zł netto)
Jednostka
  • 5L
  • 10L
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Butisan Star 416 SC skutecznie zwalcza większość chwastów o istotnym znaczeniu w uprawie rzepaku ozimego. Środek zastosowany w którymkolwiek z rekomendowanych terminów stosowania, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w etykiecie rejestracyjnej, jest w pełni selektywny w odniesieniu do rośliny uprawnej.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Butisan Star 416 SC

Herbicyd Butisan Star 416 SC to środek przeznaczony do zwalczania chwastów jedno i dwuliściennych w rzepaku ozimym. Herbicyd Butisan Star 416 SC zawiera 2 substancje czynne pobierane poprzez część podliścieniową oraz korzenie kiełkujących chwastów. Butisan Star 416 SC to herbicyd stosowany w ochronie roślin przed chwastami dwuliściennymi. Głównym składnikiem aktywnym tego środka jest metazachlor, który hamuje wzrost chwastów poprzez zahamowanie podziałów komórkowych i zaburzenie syntezy lipidów.

Butisan Star 416 SC jest stosowany przede wszystkim w uprawie rzepaku ozimego, ale może być również stosowany w innych uprawach, takich jak kukurydza, ziemniaki, warzywa czy zboża. Produkt jest stosowany w formie emulsji wodnej i aplikowany na glebę przed siewem lub wschodami roślin uprawnych.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

9 innych produktów w tej samej kategorii: