Rzepak ozimy PRINCE F1 C1, zaprawa Lumiposa
  • Niedostępny
  • Rzepak ozimy PRINCE F1 C1, zaprawa Lumiposa

Rzepak ozimy PRINCE F1 C1, zaprawa Lumiposa

AGROBRAS
1 436,40 zł
Ilość
Niedostępny
Rzepak ozimy PRINCEF1 to najnowszy wyhodowany mieszaniec w szerokiej gamie produktów firmy Rapool. Odpowiada na zapotrzebowanie plantatorów poszukujących do uprawy w swoich gospodarstwach odmian stabilnych, niezawodnych, odpornych, zimotrwałych i tolerancyjnych na stresy.

Odmiana kompaktowa tworzy płaską rozetę, która umożliwia bardzo dobre przygotowanie roślin do zimowania. Idealnie nadaje się do uprawy na różnych typach stanowisk od słabszych do bardzo dobrych.

Ze względu na ograniczoną ilość nasion do siewu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu i rezerwacji towaru pod numerem telefonu +48 728 516 323. Nasz doradca agrotechniczny odpowie na wszystkie pytania, zadzwoń +48 664 403 584. Informujemy również, że przesyłka nasion zostanie wysłana i doręczona przed planowanym terminem siewu.
Ze względu na dobry wigor rozwoju początkowego może być wysiewana w opóźnionych terminach. Rośliny średniej wysokości odporne na wyleganie. Bardzo wysoka tolerancja na najczęstsze choroby takie jak sucha zgnilizna czy zgnilizna twardzikowa. Odmiana wcześnie kwitnąca i średnio-wcześnie dojrzewająca
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: