YaraVita Thiotrac
  • YaraVita Thiotrac

YaraVita Thiotrac

YARA POLAND
231,36 zł brutto
(214,22 zł netto)
Jednostka
  • 10L
Ilość
TaraVita Thiotrac ta ciekła forma nawozu sprawia, że preparat jest latwy w użyciu, wystarczy jedynie odmierzyć zalecaną objetość i wlać do zbiornika opryskiwacza.

Produkt charakteryzuje się dobrą mieszalnością i może być stosowany łącznie z innymi środkami ochrony roślin, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Bezpłatny dostęp do informacji TANKMIX w internecie lub za pośrednictwem smartfonów umożliwia szybkie sprawdzenie, czy produkty mogą być stosowane jednocześnie.

YaraVita Thiotrac

Ciekła forma nawozu sprawia, że preparat jest latwy w użyciu, wystarczy jedynie odmierzyć zalecaną objetość i wlać do zbiornika opryskiwacza. Produkt charakteryzuje się dobrą mieszalnością i może być stosowany łącznie z innymi środkami ochrony roślin, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Bezpłatny dostęp do informacji TANKMIX w internecie lub za pośrednictwem smartfonów umożliwia szybkie sprawdzenie, czy produkty mogą być stosowane jednocześnie.

YaraVita Thiotrac to nazwa handlowa nawozu dolistnego opracowanego przez firmę Yara, który zawiera siarkę w formie siarczanu amonu oraz kilka mikroelementów (żelazo, miedź, mangan, molibden i cynk). Produkt ten ma na celu uzupełnienie niedoborów tych pierwiastków w roślinach i poprawę ich kondycji oraz jakości. Siarka w Thiotracu ma wpływ na syntezę białek, a także na jakość i smak plonów.

hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: