bi calc+ (aktywator glebowy, min 45% CaO + bakterie Bacillus)
  • bi calc+ (aktywator glebowy, min 45% CaO + bakterie Bacillus)

bi calc+ (aktywator glebowy, min 45% CaO + bakterie Bacillus)

AGRARIUS
30,24 zł
Jednostka
  • 25KG
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
Wapno granulowane bi calc+ poprzez regulację poziomu pH gleby w optymalny sposób uruchamia zalegające w glebie mineralne składniki nawozowe (takie jak fosfor, potas, magnez, sód, miedź, cynk, mangan czy żelazo). Dostarcza ponadto niezbędnych substancji stymulujących mikrobiologiczne środowisko gleby (substancje ułatwiające namnażanie mikroorganizmów). Zastosowano tu w 100% reaktywną formę wapnia węglanowego pochodzenia Jurajskiego o wysokiej zawartości CaCO (93-98%, co stanowi w przeliczeniu min. 45% CaO), odmiany 05 oraz pożyteczne mikroorganizmy z rodzaju Bacillus sp. (koncentracja 200x106 JTK w każdym gramie nawozu) zapewniając unikatowość i innowacyjność produktu.

Wapno granulowane bi calc+, do stosowania we wszystkich rodzajach upraw


Wapno granulowane bi calc+ działa szybko i długofalowo, poprawia odczyn gleby, nie ulega szybkiemu wypłukiwaniu oraz reguluje właściwości buforowe gleby. Wapno bi calc+ jest produktem nowoczesnym, kompleksowym i przeznaczonym do stosowania we wszystkich rodzajach upraw.

Skład:
- węglan wapnia, bakterie z rodzaju Bacillus (subtilis, megaterium i azotofixans), aktywatory funkcji biologicznych.

Wapno granulowane bi calc+ jest wprowadzane do obrotu na podstawie rejestracji Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi nr: 580/19 i jest dopuszczone przez IUNG do stosowania w uprawach ekologicznych nr: NE/503/2019.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: