Opryskiwacz MASTER ERGO 2000
  • Niedostępny
  • Opryskiwacz MASTER ERGO 2000

Opryskiwacz MASTER ERGO 2000

MAROLEX
70,11 zł brutto
(57,00 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 2,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90 i MR1.5-90, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa.

Ręczne zraszanie, opryskiwanie oraz pielęgnacja roślin w domach, na tarasach i balkonach, w szklarniach i ogrodach. Idealnie nadaje się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych i ochronnych roztworami wodnymi, oprysków środkami ochrony roślin, aplikacji ekologicznych preparatów na bazie oleju parafinowego oraz delikatnego podlewania i zraszania roślin jak i rozsad.

- poj. całkowita 2.40 l
- poj. robocza 2,00 l
- ciśnienie 0,4 MPa
- masa netto 0,56 kg
- wysokość 308 mm
- 3D Flex
- wymienna dysza z regulacją strumienia
- ergonomiczna rączka z auto blokadą przycisku
- profilowany zbiornik z szerokim wlewem
- przezroczysty pasek poziomu cieczy
- zawór bezpieczeństwa
- 5 lat gwarancji na zbiornik
- możliwość dokupienia lanc i akcesoriów
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 2,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90° i MR1.5-90°, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa. Możliwość oprysku roślin z każdej strony, dostosowanie wielkości kropli do potrzeb wykonywanego zabiegu, długotrwała i komfortowa praca bez obciążania dłoni, łatwe odkręcanie głowicy oraz napełnienie cieczą, dobra widoczność ilości roztworu w zbiorniku, bezpieczeństwo pracy, większy zasięg oprysku.

8 innych produktów w tej samej kategorii: