Pasza dla niosek Odchów 2 Zielona Zagroda DEH 2644
  • Pasza dla niosek Odchów 2 Zielona Zagroda DEH 2644

  Pasza dla niosek Odchów 2 Zielona Zagroda DEH 2644

  De Heus
  59,99 zł brutto
  (55,55 zł netto)
  Jednostka
  • 25KG
  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Pasza granulowana dla niosek Odchów Zielona Zagroda DEH 2644 to zdrowy rozwój młodych kurcząt. Wybierając naszą paszę. Jej granulowana forma jest odpowiednia dla kurcząt od 10. tygodnia życia i dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zamów teraz i zapewnij swoim kurczętom doskonałe żywienie.

  Pasza dla Niosek Odchów Zielona Zagroda DEH 2644 Granulowana - Doskonałe Żywienie dla Młodych Kurcząt

  Jeśli prowadzisz hodowlę młodych kurcząt w wieku od 10 do 20 tygodni, Pasza dla Niosek Odchów Zielona Zagroda DEH 2644 to rozwiązanie, które zapewni Twoim kurczakom doskonałe żywienie. Ta mieszanka paszowa została starannie stworzona z myślą o zdrowym rozwoju kurcząt i smacznych jajkach, które w przyszłości będą pozyskiwane z Twojego stada.

  Naturalne składniki z śruty sojowej i kukurydzy

  Pasza dla kurcząt Odchów Zielona Zagroda DEH 2644 opiera się na naturalnych składnikach, takich jak śruta sojowa i kukurydza. W formie kruszonego granulatu jest łatwa do spożycia dla młodych kurcząt, co sprawia, że jest idealna na etapie odchowu. Dzięki tym składnikom Twoje kurczęta otrzymują niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego wzrostu.

  Zdrowy rozwój i doskonały smak jaj

  Pasza Zielona Zagroda DEH 2644 zawiera składniki odżywcze, takie jak białko surowe, tłuszcz surowy, włókno surowe, lizyna, metionina, wapń, fosfor i sód, które są niezbędne dla zdrowego wzrostu i rozwoju kurcząt. To wpływa na ich kondycję i smak jajek, które będą produkowane.

  Doskonały stosunek jakości do ceny

  Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć tę paszę w wygodnych opakowaniach po 25kg, co sprawia, że jest dostępna dla każdej hodowli, niezależnie od jej rozmiaru. Ponadto, Pasza dla Niosek Odchów Zielona Zagroda DEH 2644 oferuje niską cenę, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości.

  7 innych produktów w tej samej kategorii: