Pasza dla niosek Odchów 1 Zielona Zagroda DEH 2643
  • Niedostępny
  • Pasza dla niosek Odchów 1 Zielona Zagroda DEH 2643

Pasza dla niosek Odchów 1 Zielona Zagroda DEH 2643

De Heus
61,99 zł brutto
(57,40 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Pasza kruszonka dla niosek Odchów 1 Zielona Zagroda DEH 2643 to idealne rozwiązanie dla młodych kurcząt od 1. dnia życia do 9. tygodnia życia. Ta pasza typu starter w formie kruszonki została specjalnie stworzona, aby zapewnić młodym kurczętom doskonałe żywienie w kluczowym okresie ich rozwoju.

Pasza dla kur niosek Odchów 1 Kruszonka - Doskonałe Żywienie dla Młodych Kurcząt

Pasza dla kur niosek Odchów 1 Kruszonka to idealne rozwiązanie dla młodych kurcząt od 1. dnia życia do 9. tygodnia życia. Ta pasza typu starter w formie kruszonki.

Wsparcie budowy szkieletu i mocnego kośćca

Ważne jest, aby młode kurczęta rozwijały się zdrowo i miały mocny układ kostny. Nasza pasza Odchów 1 Kruszonka zawiera składniki, które wspierają budowę szkieletu i zapewniają mocny kościec, co ma kluczowe znaczenie dla ich przyszłej wydajności i zdrowia.

Bezkarencyjny kokcydiostatyk

Odporność na kokcydiozę jest istotna w hodowli kur niosek. Ta pasza jest wzbogacona o kokcydiostatyk, który pomaga chronić młode kurczęta przed tą chorobą, co jest niezwykle ważne dla ich zdrowia i dobrej kondycji.

Łatwe pobieranie

Kruszonkowa forma paszy sprawia, że jest łatwo przyswajalna przez młode kurczęta. Dzięki temu mogą one bezproblemowo pobierać niezbędne składniki odżywcze, co przekłada się na ich prawidłowy rozwój.

Zadbaj o zdrowie i dobre starty swoich młodych kurcząt, wybierając naszą Paszę dla Kur Niosek Odchów 1 Kruszonka. To rozwiązanie, które wspiera ich wzrost i zdrowy rozwój od pierwszych dni życia.

7 innych produktów w tej samej kategorii: