Pasza dla niosek Natura i Tradycja DEH 2653
  • Pasza dla niosek Natura i Tradycja DEH 2653

  Pasza dla niosek Natura i Tradycja DEH 2653

  De Heus
  59,99 zł brutto
  (55,55 zł netto)
  Jednostka
  • 25KG
  Ilość
  Pasza sypka dla kur niosek Natura i Tradycja DEH 2653 to doskonałe rozwiązanie żywieniowe, które wyróżnia się swoją wyjątkową jakością i korzyściami dla Twojego stada drobiu. Ten produkt jest szczególnie polecany dla hodowców, którzy cenią sobie tradycję i naturalność w żywieniu.

  Pasza dla kur niosek w formie sypkiej, stworzona specjalnie dla kur w okresie nieśności powyżej 21. tygodnia, to doskonałe rozwiązanie żywieniowe, które zapewnia odpowiednie wsparcie dla starszych ptaków w okresie intensywnej produkcji jajek.

  Pasza sypka dla kur niosek Natura i Tradycja DEH 2653

  Główne cechy paszy sypkiej Natura i Tradycja DEH 2653 to:

  1. Dostosowana do Wymagań Starszych Kur Niosek: Pasza ta jest zoptymalizowana pod kątem potrzeb kur niosek w zaawansowanym wieku, które wciąż są w stanie produkować jajka. Skład i proporcje składników odżywczych są dostosowane, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby.

  2. Sypka Forma: Pasza jest dostępna w formie sypkiej, co ułatwia jej podawanie i mieszanie z innymi rodzajami paszy, jeśli jest to konieczne.

  3. Wsparcie Produkcji Jajek: Produkt ten zapewnia niezbędne składniki odżywcze, które pomagają utrzymać lub zwiększyć ilość i jakość jajek produkowanych przez starsze kury nioski.

  4. Zbilansowana Formuła: Pasza jest opracowana w taki sposób, aby zapewnić kurczakom właściwe proporcje białka, węglowodanów, witamin i minerałów, co wspomaga ich zdrowie i produktywność.

  5. Doskonała struktura i optymalne pobranie

  6. Wsparcie układu immunologicznego

  7. Ładne wybarwienie żółtka

  Warto pamiętać, że żywienie kur niosek w starszym wieku ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ich zdrowia i wydajności. Wybierając paszę dostosowaną do ich specyficznych potrzeb, możesz zapewnić im optymalne wsparcie żywieniowe w tym ważnym okresie.

  7 innych produktów w tej samej kategorii: