Pasza dla niosek Zielona Zagroda DEH 2651
  • Pasza dla niosek Zielona Zagroda DEH 2651

  Pasza dla niosek Zielona Zagroda DEH 2651

  DE HEUS
  59,99 zł brutto
  (55,55 zł netto)
  Jednostka
  • 25KG
  Ilość
  Pasza kruszonka dla niosek Zielona Zagroda DEH 2651 kruszonka to pełnoporcjowa mieszanka paszowa, która została stworzona z myślą o Twoim drobiu, zaczynając od 21. tygodnia życia, aby zapewnić im optymalne wsparcie w tym kluczowym okresie. Jeśli jesteś hodowcą kur niosek i zależy Ci na zapewnieniu im doskonałego żywienia w okresie nieśności to pasza dla niosek Zielona Zagroda DEH 2651 Kruszonka to idealny wybór.

  Pasza dla niosek Zielona Zagroda DEH 2651 Kruszonka - Idealne Żywienie dla Twoich Kur

  Naturalna i Bezpieczna Formuła

  Pasza dla kur niosek jest wyjątkowa, ponieważ nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani produktów rzepakowych. Jej receptura oparta jest na naturalnych składnikach odżywczych, które zapewniają idealne warunki rozwoju Twoich kur na każdej płaszczyźnie. Wysoki udział kukurydzy w paszy jest źródłem luteiny - naturalnego żółtego barwnika, który wpływa na estetyczne wybarwienie żółtka w jajkach.

  Wysoka wydajność i jakość jaj

  Dzięki starannie opracowanej recepturze, pasza Zielona Zagroda DEH 2651 Kruszonka gwarantuje wysoką nieśność Twoich kur oraz doskonałą jakość jaj. Jajka, które będą nosić Twoje kury, charakteryzują się twardą skorupką i estetycznie wybarwionym żółtkiem, co jest doceniane przez klientów i przekłada się na ich satysfakcję.

  Ekonomiczne opakowanie 25kg

  Pasza dostępna jest w wygodnych opakowaniach o wadze 25 kg, co sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno dla małych, jak i większych hodowli. Nie tylko zapewnia ona doskonałe żywienie dla Twoich kur niosek, ale także jest ekonomicznym rozwiązaniem, oferując niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny.

  Zadbaj o zdrowie, wydajność i komfort swojego stada kur niosek, wybierając Paszę dla Niosek Zielona Zagroda DEH 2651 Kruszonka. Optymalnie zbilansowana formuła tej paszy dostarcza niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów, gwarantując wysoką nieśność i dobre jaja. To doskonały wybór dla każdego odpowiedzialnego hodowcy.

  7 innych produktów w tej samej kategorii: