Lep na muchy w rolce
  • -20%
  • Niedostępny
  • Lep na muchy w rolce

Lep na muchy w rolce

VACO
Zniżka 20%
47,12 zł
37,70 zł brutto
38,31 zł
(30,65 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Mucholep w rolce przeznaczony jest głównie do zastosowań przemysłowych odławia przeszło 40 000 szkodników. Sprawdza się w oborach, magazynach, przemyśle spożywczym.

Odpowiednio dobrana receptura substancji klejącej, długo utrzymuje właściwości wabiące i lepowe w szerokim zakresie temperatur. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.
Rolka o wymiarach 25 cm na 10 metrów, ułatwia aplikację i formowanie arkuszy. Mucholep w roli jest niezastąpiony w walce z plagami much przy produkcji trzody chlewnej. W swoim składzie nie posiada żadnych szkodliwych substancji i może być bezpiecznie stosowany przy produkcji spożywczej lub w obecności ludzi i zwierząt.

8 innych produktów w tej samej kategorii: