Kolba ziarnowa dla dużych gryzoni i królików 3w1
  • Niedostępny
  • Kolba ziarnowa dla dużych gryzoni i królików 3w1

Kolba ziarnowa dla dużych gryzoni i królików 3w1

Nestor
4,30 zł brutto
(3,98 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Kolba 3 w 1 dla dużych gryzoni i królików, jarzębina i porzeczka, migdały, pomarańcze. Każde pudełeczko kolb serii 3 w 1 pakowane są trzy różne kolby, dzięki czemu zwierzątka będą mogły wypróbować rozmaite smaki.

Kolba ziarnowa 3 w 1 to pokarm oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, które zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca.

Kolba jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów.

W składzie kolby znajdziesz mieszankę specjalnie dobranych ziaren. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty siekaczy.

Ponadto zwierzęta wyskubują ziarenka samodzielnie, podobnie jak ma to miejsce w naturalnym środowisku. Zdobywanie pożywienia zmienia się we wspaniałą zabawę i przynosi radość.

Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.

Kolba ziarnowa 3 w 1 to pokarm oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, które zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca. Kolba jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów. W składzie kolby znajdziesz mieszankę specjalnie dobranych ziaren. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty siekaczy.

8 innych produktów w tej samej kategorii: