Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb
  • -20%
  • Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb
  • Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb

Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb

VACO
Zniżka 20%
17,88 zł
14,31 zł brutto
14,54 zł
(11,63 zł netto)
Jednostka
  • 200G
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb to najnowszej generacji biologiczny preparat do przydomowych oczyszczalni i szamb. To jedyny tej klasy produkt, który zawiera najskuteczniejsze szczepy bakterii i najwyższe stężenie aktywnych enzymów. Sanitolux jest efektem wieloletnich doświadczeń i badań.

Wspomaga naturalne procesy oczyszczania ścieków i aktywuje możliwość ich regeneracji.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb

Sanitolux to najnowszej generacji biologiczny preparat do przydomowych oczyszczalni i szamb. To jedyny tej klasy produkt, który zawiera najskuteczniejsze szczepy bakterii i najwyższe stężenie aktywnych enzymów. Sanitolux jest efektem wieloletnich doświadczeń i badań. Wspomaga naturalne procesy oczyszczania ścieków i aktywuje możliwość ich regeneracji.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: