Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb
  • Brak w magazynie
  • Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb
  • Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb

Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb

VACO
17,88 zł brutto
(14,54 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb to najnowszej generacji biologiczny preparat do przydomowych oczyszczalni i szamb. To jedyny tej klasy produkt, który zawiera najskuteczniejsze szczepy bakterii i najwyższe stężenie aktywnych enzymów. Sanitolux jest efektem wieloletnich doświadczeń i badań.

Wspomaga naturalne procesy oczyszczania ścieków i aktywuje możliwość ich regeneracji.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Sanitolux Bioaktywator do oczyszczalni i szamb

Sanitolux to najnowszej generacji biologiczny preparat do przydomowych oczyszczalni i szamb. To jedyny tej klasy produkt, który zawiera najskuteczniejsze szczepy bakterii i najwyższe stężenie aktywnych enzymów. Sanitolux jest efektem wieloletnich doświadczeń i badań. Wspomaga naturalne procesy oczyszczania ścieków i aktywuje możliwość ich regeneracji.

8 innych produktów w tej samej kategorii: