Chwastox Complex 260 EW
  • Brak w magazynie
  • Chwastox Complex 260 EW
  • Chwastox Complex 260 EW
  • Chwastox Complex 260 EW

Chwastox Complex 260 EW

46,00 zł brutto
(42,59 zł netto)
Ilość
Brak w magazynie
Chwastox Complex 260 EW jest herbicydem, w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej (emulsja, olej w wodzie), stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej oraz na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Substancje czynne: MCPA (substancja z grupy fenoksykwasów) - 200 g/l (18,23%), Chlopyralid (substancja z grupy pochodnych kwasów pirydynokarboksylowych) - 20 g/l (1,82%), Fluroksypyr (substancja z grupy pochodnych kwasów pirydynokarboksylowych) - 40 g/l (3,65%).

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Chwastox Complex 260 EW

Chwastox Complex 260 EW jest środkiem selektywnym o działaniu układowym. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie. Pierwsze objawy na chwastach wrażliwych pojawiają się po upływie 1-2 dni po oprysku. Wzrost chwastów zostaje zahamowany i chwasty zamierają po upływie ok. 3-4 tygodni. Środek najskuteczniej zwalcza chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych. Pogoda sprzyjająca rozwojowi roślin wzmaga działanie chwastobójcze środka.

8 innych produktów w tej samej kategorii: