Goltix Titan 565 SC
  • Goltix Titan 565 SC
  • Goltix Titan 565 SC

  Goltix Titan 565 SC

  ADAMA
  678,34 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 137,11 zł
  Jednostka
  • 5L
  Ilość
  Produkt dostępny - wysyłka w 24 godziny
  Goltix Titan 565 SC jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny przeznaczonej do rozcieńczania wodą, stosowanym do zwalczania rocznych chwastów.

  Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna metamitron została zaklasyfikowana do grupy C1, a substancja czynna chinomerak została zaklasyfikowana do grupy O. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

  Goltix Titan 565 SC

  Goltix Titan 565 SC to środek do zwalczania chwastów w uprawie buraka cukrowego i buraka pastewnego, przy równoczesnym zachowaniu przez buraki bardzo wysokiej tolerancji na te substancje czynne. Środek Goltix Titan 565 SC pobierany jest zarówno przez korzenie, jak i przez liście chwastów. Działa najskuteczniej na chwasty znajdujące się w fazie kiełkowania do fazy 2 liścia oraz w warunkach wysokiej wilgotności gleby. Goltix Titan 565 SC zawiera dwie substancje czynne metamitron oraz chinomerak. Połączenie tych dwóch substancji czynnych dzięki różnym ich mechanizmom działania zapewnia szerokie spektrum chwastobójcze oraz pozwala na uzyskanie optymalizacji skuteczności zwalczania chwastów występujących w uprawie buraka cukrowego i buraka pastewnego, przy równoczesnym zachowaniu przez buraki bardzo wysokiej tolerancji na te substancje czynne.

  Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, jasnota różowa, jasnota purpurowa, komosa biała, łoboda rozłożysta, przytulia czepna, psianka czarna, rumianowate, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, tobołki polne.

  Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, rdest kolankowy, rdest plamisty, rdest ptasi.

  Chwasty odporne: rdestówka powojowata (rdest powojowaty), szczyr roczny.
  hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

  16 innych produktów w tej samej kategorii: