Straton 018 EC
  • Niedostępny
  • Straton 018 EC

Straton 018 EC

127,95 zł brutto
(118,47 zł netto)
Ilość
Niedostępny
Straton 018 EC jest środkiem owadobójczym i przędziorkobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania owadów szkodliwych w uprawie gruszy, truskawki, maliny, jeżyny, oberżyny, ogórka, papryki, pomidora, chryzantemy i róży. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy sadowniczych i ręcznych.

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Straton 018 EC

Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,05% (50 ml środka w 100 litrach wody). Zalecana ilość cieczy użytkowej: 500-1500 l/ha (w zależności od wielkości i zagęszczenia roślin na plantacji). Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 2. Odstęp między zabiegami: co najmniej 7 dni.
hotfarm.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii: